Перевірка білетa
Введіть маккод білета для перевірки
Де знайти маккод?
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
Новини

Тираж із порядковим номером 188 став лише четвертим після двомісячного простою. Було помітно, що любителі "Спортпрогнозу" скучили за футболом. Три попередніх тиражі ви провели дуже активно, а з четвертої спроби джекпот все-таки не встояв. Загалом він протримався цілих 30 тиражів і досяг майже рекордної позначки — 690 000 гривень! До колишнього рекорду не вистачило всього десяти тисяч, тобто одного тиражу...

Але рекорд все-таки відбувся. Справа в тому, що загальний виграш нашого переможця склав неймовірні 713 640 гривень! Так багато у "Спортпрогнозі" не вигравав ніхто і ніколи. Історична ставка зареєстрована в Бучі (Київська область). Розповімо про неї докладніше.

Це система вартістю 720 гривень: два "потрійних" ( "Фрайбург" — "Байєр", "Штутгарт" — "Гамбург"), чотири "подвійних" ( "Дармштадт" — "Гройтер Фюрт" (10), "Шльонськ" — " Ракув "(10),"Інджия"—"Спартак"(12),"Городея"—"Неман"(02)), а також шість"ординарів". У кількох парах майбутній перемож...

Далі

З того часу, коли відбувся розіграш попереднього тиражу «СП», минуло майже два місяці. Починаючи з другої половини березня, футбольне життя зупинилася практично скрізь, за винятком Білорусі, Туркменістану, Бурунді і Нікарагуа...

І тільки зараз футбол почав подавати ознаки життя. Минулого тижня стартували чемпіонати Південної Кореї і Фарерських островів, а тепер дійшла черга і до Німеччини. Рестарт бундесліги переносився кілька разів, після чого було затверджено остаточну дату відновлення німецького сезону — 16 травня.

Ясна річ, що зараз на Німеччину дивляться всі. Якщо у німців вийде, їхній приклад наслідують інші. Про плани відновити турніри до кінця травня вже оголосили Австрія, Швейцарія, Чехія, Польща та Угорщина. Що стосується топ-чемпіонатів, то італійці, іспанці та англійці орієнтуються на 12 червня, а ось французи, як і Бельгія з Нідерландами, завершили сезон достроково.

Разом із чемпіонатом Німеччини на футбольну авансцену повертаєть...

Далі

Дорогі друзі! Через епідемію коронавірусу виникли небувалі складності при складанні програм лотереї "Спортпрогноз". Припинені футбольні змагання в усіх європейських країнах, за винятком Білорусі. Також взяли паузу єврокубки, пішли на канікули практично всі національні чемпіонати, найближчим часом не гратимуть збірні.

В той же час у Китаї ситуація з коронавірусом покращується, але місцевий чемпіонат, як і майже вся футбольна Азія, теж знаходиться на карантині.

Таким чином, ми підійшли до того, що на найближчі дні неможливо скласти тираж "Спортпрогнозу". 20-22 березня відбувся розіграш 184 тиражу, а далі потрібно почекати…

Ми продовжуємо уважно стежити за розвитком подій. Як тільки з'явиться така можливість, буде складений 185 тираж (джекпот — 660 000 гривень). А зараз повідомляємо, що на даний момент ставки на "Спортпрогноз" не приймаються. Слідкуйте за нашим сайтом і будьте здорові!


Далі

Матчі чемпіонату Туреччини, включені до програми 184 тиражу лотереї "Спортпрогноз" (пари 1-9), не відбудуться через епідемію коронавірусу.

Прийом ставок на 184 тираж було розпочато 19.03.20 о 12:00, а рішення про призупинку футбольних змагань у Туреччині з'явилося у цей же день після 17:00.

Відповідно до Умов проведення лотереї, результати всіх перенесених матчів визначить жеребкування.


Далі

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» повідомляє:

   

    Матч Ліги Європи "Севілья" - "Рома", включений до програми 180 тиражу лотереї "Спортпрогноз" (пара №3) перенесений після відмови іспанської сторони приймати римську делегацію  через спалах коронавірусу в Італії. Рішення про перенесення матчу було прийнято після початку прийому ставок на 180 тираж.

    Результат, відповідно до Умов проведення лотереї визначить жеребкування (відсоткове співвідношення шансів суперників, запропоноване Комісією зі складання програм тиражів лотереї «Спортпрогноз»: 50-30-20).

Вдалих вам ставок!

З повагою, МСЛ


Далі

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» повідомляє:

Матч Кубку Італії "Наполі" - "Інтер", включений до програми 173 тиражу лотереї "Спортпрогноз" (пара №1) перенесений через спалах коронавірусу в Італії. Рішення про перенесення матчу було прийнято після початку прийому ставок на 173 тираж.

Результат, відповідно до Умов проведення лотереї визначить жеребкування (відсоткове співвідношення шансів суперників, запропоноване Комісією зі складання програм тиражів лотереї «Спортпрогноз»: 30-40-30).

Вдалих вам ставок!

З повагою, МСЛ


Далі
М.С.Л за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!