Перевірка білетa
Введіть маккод білета для перевірки
Де знайти маккод?
Виберіть камеру:
Повторити
Прийняти
Зірви джекпот в останній день липня! Прогноз на 245 тираж

П'ятничний тираж "СП" складається з двох турнірів. Це передостанній тур чемпіонату Швейцарії та заключний ігровий день італійської Серії Б.

За два тури до фінішу турнірну таблицю чемпіонату Швейцарії очолює "Янг Бойз", що випереджає на п'ять очок "Санкт-Галлен" і ще п'ять виграє у "Базеля". Таким чином, перша трійка сформувалася на 99%. Шансів, що хтось із топ-3 поміняється місцями, майже немає.

На відміну від "Базеля", "Туну" очки дуже потрібні. "Тун" і "Сьон" роблять усе можливе, щоб фінішувати вище передостаннього місця (наразі у них однакова кількість очок). З огляду на пристойні показники "Туна" останнім часом, особливо на своєму полі, можна припустити, що "Базель" у цій грі не зможе взяти три очки. В той же час "Люцерн", "Цюрих" і "Лугано" ведуть боротьбу за п'яте місце з приблизно однаковими шансами на успіх. А ось "Серветт" у будь-якому разі фінішує четвертим.

Перед заключним туром Серії Б питань значно більше, ніж відповідей. Відомо тільки, що "Беневенто" і "Кротоне" напряму піднімаються в Серію А, а "Ліворно" вже ніхто не врятує від вильоту (18-20 місця вилітають відразу). Але попереду нас чекають плей-офф за третю путівку в еліту і плей-офф за виживання. Учасниками першого стануть команди, що посядуть 3-8 місця, а четвертого невдаху визначать клуби, що фінішують на 16 і 17 сходинках. Загалом варіантів у нас надзвичайно багато, а немотивованих команд майже немає.

Бажаємо вдалих ставок!


М.С.Л за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!