З'єднання з Інтернетом було втрачено.
Ваш білет був збережений в особистому кабінеті.
В особистий кабінет
На Вашому рахунку недостатньо коштів.
Поповнити рахунок?
Поповнити Не зараз
З Вашого рахунку буде знято грн.
Продовжити Скасувати
Ваш електронний білет, що підтверджує реєстрацію ставки, відправлений на електронну пошту.
Ваш квиток був відправлений на телефон, вказаний при покупці.
  • 3 6 2
    1 3
3 6 2
1 3

Меню

ДОДАТКОВИЙ КОНКУРС

Ця гра – для щасливчиків, яких запросили в студію. Вони можуть виграти 500 000* грн у прямому ефірі і прославитися на всю країну!
Аби стати гостем студії, замовте на білеті комбінацію «Багаті та відомі».

Зареєструйте комбінацію на сайті msl.ua, за допомогою мобільного додатка чи надіславши СМС-повідомлення з комбінайією на номер 330**. Ви отримаєте смс повідомлення на свій телефон з вашим порядковим номером, під яким вас зареєстровано в базі претендентів для запрошенні в студію.

У прямому ефірі «Лото-Забава» чотири лототрони та комп’ютер визначать порядковий номер першого гостя. Запрошення в студію отримає вiн і 34 наступні гравці, 10 з яких будуть резервними. Кожен гiсть студії гарантовано отримає 1 000* грн.

Запрошені в студію 25 гравців займають місця згідно з їхнім порядком у загальному списку. Щоб визначити головного переможця, ведучі обертають колесо. Число, що випаде на колесі, вказує номер місця головного переможця. Він отримує 50 000* грн.

У супергрі головний переможець може виграти 100 000*, 250 000* і 500 000* грн. Результат залежить від того, як випаде монета на стенді супергри «Багаті та відомі».

Сусіди переможця, які сидять праворуч і ліворуч від нього, виграють по 5 000* грн або 10 000* грн. Iншi гості в ряду переможця виграють по 2 000* грн.* суми виграшів вказані до вирахування передбачених законодавством податків та зборів.
** Послуга дійсна для абонентів усіх національних GSM-операторів України та для усіх абонентів ТОВ «Інтертелеком». Вартість відправлення SMS-повідомлення на номер 330 становить 5 грн з ПДВ. Вартість дзвінка на номер 330 становить 5 грн з ПДВ за з’єднання. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Технічний провайдер абонентів GSM-операторів ТОВ «ТОВ НОМІКО», тел.: 044 321 16 18. Технічний провайдер абонентів ТОВ «Інтертелеком» - ТОВ "Мобайл Дівелопмент", тел. 044 227-03-07
Хочу стати мільйонером!
Номер тиражу:
Кількість білетів:
Парочка:
Загальна сума:
Як придбати білет?
Реєстрація для гри в студії
i
Де знайти комбінацію?
Реєстрацію на конкурс «Багаті та відомі» тимчасово припинено.
Дякуємо! Ваша комбінація успішно зареєстрована!
Ваш номер учасника -
Збережіть (сфотографуйте, запишіть або відправте СМС на свій номер телефону) цей номер!
Відправити СМС
Готово
М.С.Л за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!