З'єднання з Інтернетом було втрачено.
Ваш білет був збережений в особистому кабінеті.
В особистий кабінет
На Вашому рахунку недостатньо коштів.
Поповнити рахунок?
Поповнити Не зараз
З Вашого рахунку буде знято грн.
Продовжити
  • 3 4 1
    2 9

ДОДАТКОВИЙ КОНКУРС

БАЖАЄТЕ ВИГРАТИ 50 000* ГРН, ДИВЛЯЧИСЬ ЕФІР «ЛОТО-ЗАБАВА» У ТЕПЛОМУ РОДИННОМУ КОЛІ?
Протягом тижня перед розіграшем надішліть СМС-повідомлення зі словом «Забава» на номер 330**. У відповідь ви отримаєте підтвердження реєстрації. Для реєстрації також можна зателефонувати з мобільного на номер 330**, або зі стаціонарного на номер 0 900 306 330***. Прийом реєстрації розпочинається о 09:00 щонеділі, та закінчується о 20 годині суботи напередодні розіграшу тиражу. З одного номеру телефону реєстрація необмежена.

Під час прямого ефіру «Лото-Забава» чекайте на дзвінок ведучих. Якщо ви не встигли зареєструватися, але придбали білет на тираж, то можете самостійно дзвонити у студію за номером 330** або 0-900-306-330***, коли ведучі оголосять прийом дзвінків.

Взяти участь у конкурсі «Мані на дивані» можуть як гравці, які дивляться у цей момент розіграш «Лото-Забава» по телевізору, так й ті, хто не має змоги його дивитися. 

Якщо щасливчик конкурсу дивиться прямий ефір - миттєво виграє 5000 гривень, або 500 гривень, якщо не дивиться. 

У супергрі ви можете збільшити свій початковий виграш, залежно від того, чи зможе правильно скласти пазл з картинок на табло «Мані на дивані». Необхідно вгадати якому малюнку верхнього ряду підходить малюнок з нижнього ряду. Якщо збіг картинок гравцем вгадано, сума призу збільшується в 10 разів.   * суми виграшів вказані до вирахування передбачених законодавством податків та зборів.
** Послуга дійсна для абонентів усіх національних GSM-операторів України та для усіх абонентів ТОВ «Інтертелеком». Вартість відправлення SMS-повідомлення на номер 330 становить 5 грн з ПДВ. Вартість дзвінка на номер 330 становить 5 грн з ПДВ за з’єднання. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Технічний провайдер абонентів GSM-операторів ТОВ «ТОВ НОМІКО», тел.: 044 321 16 18. Технічний провайдер абонентів ТОВ «Інтертелеком» - ТОВ "Мобайл Дівелопмент", тел. 044 227-03-07
*** Вартість дзвінка на номер 0-900-306-330 становить 2,00 грн з ПДВ за 1 хвилину. Тільки для повнолітніх.


Хочу стати мільйонером!
Номер тиражу:
Кількість білетів:
Реєстрація для гри в студії
i
Де знайти комбінацію?
Дякуємо! Ваша комбінація успішно зареєстрована!
Ваш номер учасника -
Збережіть (сфотографуйте, запишіть або відправте СМС на свій номер телефону) цей номер!
Відправити СМС
Готово
М.С.Л за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!