Дякуємо! Ваша комбінація успішно зареєстрована!
Ваш номер учасника -
Збережіть (сфотографуйте, запишіть або відправте СМС на свій номер телефону) цей номер!
Відправити СМС
Готово
З'єднання з Інтернетом було втрачено
Ваш білет був збережений в особистому кабінеті
В особистий кабінет Не зараз
На Вашому рахунку недостатньо коштів
Поповнити рахунок
Поповнити Не зараз
З Вашого рахунку буде знято грн.
Продовжити

Щонеділі о 9:00 на

ДЖЕКПОТ
3 000 000 грн

Тираж:

Кількість:

ІСТОРІЇ МІЛЬЙОНЕРІВ “ЛОТО-ЗАБАВА”: КАЛАНДИРЕЦЬ ІРИНА

2 липня головним переможцем 934 тиражу "Лото-Забава" стала жителька Черкащини Ірина Каландирець. Красивий букет яскравих квітів, великий пам'ятний сертифікат переможця на суму 1 000 000 гривень, щирі привітання ведучих, оплески гравців і всеукраїнська телевізійна слава лотерейного мільйонера - таке святкування Дня народження безумовно стане незабутнім для Ірини Каландирець! Нам вдалося особисто познайомитися зі щасливою переможницею "Лото-Забава" та взяти у неї інтерв'ю...

— Насамперед, пані Ірино, дозвольте поздоровити Вас із Днем народження та побажати всього-всього найкращого, а передусім - міцного здоров'я!
Дуже дякую.

— Що скажете про святкування, Ви задоволені, організатори не підвели?
Це неймовірно, незабутньо, неперевершено! Я навіть не могла собі уявити такий розмах, таку урочистість. А разом із тим, все дуже тепло, якось по-рідному. Я в захваті. Щиро вдячна!

— Що Ви можете розповісти про себе для читачів газети?
Я народилася на Полтавщині, в Кобеляках, це моя мала Батьківщина. Закінчила Полтавський педагогічний інститут, отримавши спеціальність вчителя української мови та літератури. Зараз мешкаю на Черкащині, держслужбовець, а разом із тим, працюю вчителем, викладаю улюблені предмети.

— Свій супер щасливий білет "Лото-Забава" Ви купили на Полтавщині. Як це сталося, їздили до родичів?
Ні, це була екскурсійна поїздка, яку організували на роботі. Я ніколи не пропускаю таких можливостей, а в даному разі йшлося про мою улюблену Полтавщину, поїхала з радістю. Ну і як не придбати білети "Лото-Забава" в рідних місцях!?

— Як давно граєте в "Лото-Забава"?
Граю, точніше сказати граємо ми з чоловіком Миколою з 1999 року. Це рік народження "Лото-Забава"... і нашого сина Ярослава. Ми - молода сім'я, квартири не було, і якось природно прийшла думка спробувати вирішити квартирне питання за допомогою лотереї.

— Які успіхи були до видатної дати 2 липня 2017 року?
Квартиру чи гроші на квартиру нам виграти не вдалося, а улюблене хобі на все життя з'явилося. Ми з чоловіком не просто граємо, а ще й змагаємося, хто більше виграє, кому більше пощастить.

— Ось і настав той день та година, коли Ви виграли мільйон. Можливо, цій події передували якісь цікаві, незвичайні події? Щось передвіщало успіх, великі гроші?
Ви потрапили в самісіньку "десятку". Під час екскурсії по Полтавщині, напередодні виграшу, я завітала до музею Гоголя. Я взагалі люблю відвідувати музеї, виставки... Так от, біля будиночка, де народився Микола Васильович Гоголь, є ставок, а на березі "магічний камінь", про який кажуть, що сидячи на ньому, треба загадувати бажання, й вони обов'язково здійсняться. Я вирішила спробувати й загадала виграти в "Лото-Забава" мільйон чи джекпот. Спрацювало! (ред.)

— Уявляю собі, як шанувальники "Лото-Забава", прочитавши це інтерв'ю, дружно вирушать на Полтавщину.
Ну, не знаю, - сміється пані Ірина. - Мені пощастило, а чи спрацює той камінь так само ще для когось, залишається тільки гадати.

— З моменту виграшу пройшов певний час, вщухли пристрасті. У Вас вже є чіткий план як витрачати виграний мільйон?
А наші плани ось тут, поруч. Це наш Ярослав. Все для нього!

читати всі історії
МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!