З'єднання з Інтернетом було втрачено.
Ваш білет був збережений в особистому кабінеті.
В особистий кабінет
На Вашому рахунку недостатньо коштів.
Поповнити рахунок?
Поповнити Не зараз
З Вашого рахунку буде знято грн.
Продовжити
  • 3 2 6
    1 4

ІСТОРІЇ МІЛЬЙОНЕРІВ “ЛОТО-ЗАБАВА”: Катерина Білодід


14 жовтня 2018 року до Києва завітала переможниця «Лото-Забава» - Катерина Білодід, соціальний працівник із Запоріжжя, разом зі своїм чоловіком, щоб стати почесною учасницею закритого елітного «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» і взяти участь у подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера». Катерина Іванівна не звичайна переможниця, адже саме їй пощастило виграти 1 000 000 гривень у 992-му тиражі 12 серпня 2018 року та заслужити статус 300-го мільйонера «Лото-Забава».

Чому забарилися? — запитуємо Катерину та Дмитра.
— Сімейні обставини заважали. А взагалі, ми були готові приїхати сюди відразу після виграшу.

— Офіційно 300-м мільйонером «ЛотоЗабава» стали Ви, пані Катерино. А як воно було в реальності? Усіх шанувальників лотереї цікавить історія Вашого, перепрошуйте за тавтологію, історичного виграшу.
— Грала й виграла мільйон саме я, — сміється Катерина.—Я почала грати в «Лото-Забава» приблизно років 7 тому, потім припинила, якось пропав азарт. І ось у серпні, сама не знаю чому, знову вирішила купити хоча б один білетик «Лото-Забава». А він виявився таким неймовірно щасливим!

— А Вас, пане Дмитро, ніколи не тягнуло до лотереї?
— До цього виграшу навіть думки не було. А зараз граємо вдвох, та ще й всі рідні, друзі, знайомі до гри долучились,—такий яскравий приклад перед очима!

— У вас велика сім’я?
— Є донечка Софійка, їй 7 років, вона велика розумниця й наше щастя.

— Ви стали учасниками VIP-програми «ДВА ДНІ З ЖИТТЯ МІЛЬЙОНЕРА» від «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.», приїхали до студії на шикарному білому лімузині. Які перші враження, панове мільйонери?
— Феноменально, незабутньо! Вже після першого дня в столиці голова йде кругом, стільки всього було. І екскурсія містом, і поїздка в Межигір’я, і фотосесія… Сьогодні будемо кататися на картингах, обідати з ведучими «Лото-Забава» в ресторані, потім спа-салон. Ми потрапили до казки!

— У Вас був час визначитися з планами на майбутнє, тож, які вони?
— Вже вирішили купити квартиру. Гадаємо, що це найкращий спосіб надійно вкласти гроші. Та й жити стане значно комфортніше.

Через півгодини після нашої бесіди, у прямому ефір розіграшу 1 001-го тиражу показали невеличкий телефільм про наших героїв. Виявилося, що Лариса Руснак та Анатолій Гнатюк самі приїздили до них у гості, в Запоріжжя, щоб запросити до студії. На такий привілей міг заслужити тільки ювілейний мільйонер! А в студії відбулося урочисте нагородження 300-го мільйонера «Лото-Забава», — під бурхливі оплески студії Катерині та Дмитру вручили великий пам’ятний чек на мільйон гривень та унікальний сертифікат 300-го мільйонера «Лото-Забава»!

Додамо, що Катерина Білодід працює з дітьми, Дмитро—на заводі, зварювальник вищої категорії. Вони звичайні люди, які в одну мить стали справжніми мільйонерами. Й недарма, отримавши чек на мільйон гривень, Катерина сказала всім, хто її бачив, такі слова: «Мільйонером «Лото-Забава» може стати кожен. Перевірено на собі!».


читати всі історії
Хочу стати мільйонером!
Номер тиражу:
Кількість білетів:
Реєстрація для гри в студії
i
Де знайти комбінацію?
Дякуємо! Ваша комбінація успішно зареєстрована!
Ваш номер учасника -
Збережіть (сфотографуйте, запишіть або відправте СМС на свій номер телефону) цей номер!
Відправити СМС
Готово
МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!