З'єднання з Інтернетом було втрачено.
Ваш білет був збережений в особистому кабінеті.
В особистий кабінет
На Вашому рахунку недостатньо коштів.
Поповнити рахунок?
Поповнити Не зараз
З Вашого рахунку буде знято грн.
Продовжити
  • 3 3 3
    2 1

ІСТОРІЇ МІЛЬЙОНЕРІВ “ЛОТО-ЗАБАВА”: Валерій Садовенко


Киянин Валерій Михайлович Садовенко виграв мільйон гривень 1 липня у 986-му тиражі «Лото- Забава». Насолоджуватися радощами нового життя Валерій Михайлович побажав не наодинці, а разом зі своєю дорогою дружиною, Валентиною Володимирівною. У перший день незабутнього уїкенду вони побували на столичній виставці квітів, обідали у шикарному ресторані, підбирали вбрання для фотосесії в «Окен плаза», а потім із захопленням позували професійним фотографам. Другий день розпочався для наших мільйонерів поїздкою до студії «Лото-Забава» (звичайно ж, на білому лімузині!) і участю у розіграші 995 тиражу. Ось тут їх і наздогнала всеукраїнська слава, до якої наші скромні герої, чесно кажучи, поставилися дуже спокійно.

— Напевно, найголовніше, щоб інші гравці нас побачили і зрозуміли, що виграти мільйон реально, —говорить Валерій Михайлович. — А взагалі, я в своєму житті далекий від публічних заходів, — працював в одному з підрозділів МВС, зараз на пенсії.

— А в лотереї давно граєте?
— Дуже давно, ще з радянського часу, — вступає в розмову Валентина Володимирівна. І небезуспішно—у 1988 році ми виграли в лотерею «Спринт» автомобіль «Волга».

— Ого! Мабуть, це можна порівняти з нинішнім успіхом в «Лото-Забава». До речі, коли ви захопилися цією лотереєю?
В.В. — Я добре пам’ятаю, що перші білети чоловік купив напередодні розіграшу 3-го тиражу «Лото-Забава». З тих пір грає постійно.
В.М. — Так, я намагаюся не пропускати жодного тиражу. — Цього разу в мене було 9 білетів. Як завжди, я дивився розіграш і навіть встиг зрозуміти, що один з моїх білетів виграв мільйон. В.В.—А я спочатку чоловікові не повірила, кажу: «Не вигадуй, який там мільйон?!». Але він наполіг, щоб я перевірила в Інтернеті. Зайшла на сайт «М.С.Л.», і точно—наш білет виграв! Спочатку ми раділи, потім чогось злякалися, а потім заспокоїлися. Подзвонили на гарячу лінію, отримали чіткі вказівки і швидко оформили виграш.

— З ким поділилися радістю?
В.В. — Донька була у від’їзді і дізналася про те, що трапилося, буквально позавчора. Страшенно здивувалася.

— Що будете робити з великими грошима?
В.В. — З дуже великими!
В.М. —Хочемо зробити ремонт в міській квартирі і в селі. Донька із зятем недавно купили нову квартиру, ось і в ній потрібен ремонт. Ну, і для нашої маленької внучки Христинки відкладемо якусь суму, нехай підростає.

— А які подарунки чекають на вас сьогодні після розіграшу «Лото-Забава»?
В.В. —Нас повезуть ще в один ресторан, де ми будемо обідати разом з улюбленими ведучими, Ларисою і Анатолієм. Потім розслабимося в спа-салоні. А ще, спеціально на моє прохання, влаштують майстер-клас. Моє головне хобі—малювати аквареллю. Правда, ніхто мене цьому не вчив, все освоювала сама. А тут з’явилася можливість взяти урок у майстра. Чекаю та хвилююсь.


читати всі історії
Хочу стати мільйонером!
Номер тиражу:
Кількість білетів:
Реєстрація для гри в студії
i
Де знайти комбінацію?
Дякуємо! Ваша комбінація успішно зареєстрована!
Ваш номер учасника -
Збережіть (сфотографуйте, запишіть або відправте СМС на свій номер телефону) цей номер!
Відправити СМС
Готово
МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!