З'єднання з Інтернетом було втрачено.
Ваш білет був збережений в особистому кабінеті.
В особистий кабінет
На Вашому рахунку недостатньо коштів.
Поповнити рахунок?
Поповнити Не зараз
З Вашого рахунку буде знято грн.
Продовжити
  • 3 3 0
    1 8

ІСТОРІЇ МІЛЬЙОНЕРІВ “ЛОТО-ЗАБАВА”: ЗДІОРУК ІРИНА

Ірина Здіорук виграла 1 000 000 гривень у 977 тиражі «Лото-Забава». Як це сталося, і як щаслива подія змінила життя вдалого гравця ми дізнались із перших вуст.

— Пані Ірино, поділіться досвідом, - як стати лотерейним мільйонером, що для цього треба зробити?
— Гадаю, найвірніша відповідь: купити лотерейний білет. Без нього мільйон точно не виграєш!

— Наявність лотерейного білета - це абсолютно необхідна «деталь». А якщо говорити серйозно, як Вам вдалося виграти свій мільйон, через які терні довелося пройти, щоб стати зіркою телеекранів?
— Чоловік наказав виграти, - і я виграла! Мій Олег Ігорович не менш завзятий гравець, ніж я сама. І лотерейні білети завжди купує він. А цього щасливого разу так вийшло, що я. Дивилася тираж, почула, що виграли мільйон в Черкаській області й давай скоріше свої білети перевіряти. Начебто один номер сходиться. Ще кілька разів перевірила - мільйон наш! Побігла на двір, до чоловіка, кричу: «Ми виграли мільйон!». Спочатку не повірив, а потім сказав: «Нарешті!». Бо він кожної неділі дає мені жартівливу настанову: «Без мільйону з гри не повертайся!».

— І давно ви з чоловіком граєте в таку забавну гру?
— Років 10, не менше. Граємо щотиражу, купуємо по 5 та більше білетів.

— Щасливого разу скільки взяли?
— П'ять білетів, і не дарма! До речі, в нашій родині першим почав грати в «Лото-Забава» батько чоловіка Ігор Петрович. І Вашу лотерейну газету він багато років читає. Якщо привітаєте його в газеті, буде щасливий.

— Звичайно, вітаємо Вас, Ігоре Петровичу, і дякуємо за багаторічну відданість лотереям і лотерейній газеті! Бажаємо здоров'я та виграшів!

— Вчора для Вас розпочались унікальні два дні, адже Ви стали членом елітного «Клубу мільйонерів «М.С.Л.» та отримали в подарунок унікальну програму «Два дні з життя мільйонера». Які враження після першого дня, що очікуєте від другого?
— Як бачите, я приїхала не одна, а разом із донькою Ольгою. Вражень у нас море: чудова екскурсія по столиці на білому лімузині, фотосесія, шикарний ресторан. Сьогодні головна подія - студія «Лото-Забава», потім повчимося грати у гольф, відвідаємо спа-салон, ще один ресторан... Трішечки втомилися, та хіба можна щось пропустити!

— Як плануєте витрачати виграш?
— Ой, планів так багато... Чоловік хоче автомобіль, дітям треба робити ремонти в квартирах, мені - підлікуватися. А ще помандрувати хочеться. Бодемо грати далі, щоб здійснити всі бажання!


читати всі історії
Хочу стати мільйонером!
Номер тиражу:
Кількість білетів:
Реєстрація для гри в студії
i
Де знайти комбінацію?
Дякуємо! Ваша комбінація успішно зареєстрована!
Ваш номер учасника -
Збережіть (сфотографуйте, запишіть або відправте СМС на свій номер телефону) цей номер!
Відправити СМС
Готово
МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!