З'єднання з Інтернетом було втрачено.
Ваш білет був збережений в особистому кабінеті.
В особистий кабінет
На Вашому рахунку недостатньо коштів.
Поповнити рахунок?
Поповнити Не зараз
З Вашого рахунку буде знято грн.
Продовжити
Лічильник мільйонерів
  • 3
  • 0
  • 7

Всього

  • 2
  • 8

В цьому році

ДЖЕКПОТ
3 000 000

гривень

Українська фабрика мільйонерів!
Дивіться щонеділі о 9:00 на 1 + 1 або на нашому сайті

ІСТОРІЇ МІЛЬЙОНЕРІВ “ЛОТО-ЗАБАВА”: Анатолій Павлюк

Анатолій Васильович Павлюк виграв мільйон гривень в акції «Відірвись по-дорослому!», присвяченій 18-річчю «Лото-Забава»! Переможець приїхав з Івано-Франківська, щоб отримати з рук ведучих великий пам’ятний чек на виграну суму. Анатолій до студії приїхав разом зі своєю сестрою – Інною, яка супроводжувала його весь уїк-енд протягом VIP-програми «Два дні з життя мільйонера», подарованої оператором державних лотерей «М.С.Л.».

Першою людиною, з якою Анатолій поділився радістю перемоги у лотереї, стала саме сестра Інна, яка до останнього не вірила в цю радісну новину. Для того, щоб остаточно позбавитись сумнівів, Інна навіть переглянула запис розіграшу тиражу та звірила номер виграшного білета з номером білета брата. І коли усі числа співпали, радості не було меж! Цікаво, що до цього щасливого моменту у житті брата Інна взагалі не вірила у лотереї та нерідко жартувала на цю тему. Виграний 1 мільйон гривень перевернув життя одразу двох родин, і відтепер Інна вирішила теж грати, випробовувати свою удачу та зірвати одного разу джекпот «Лото-Забава».

— Пане Анатолію, розкрийте секрет Вашої удачі, — звернулися ми до щасливчика за кілька хвилин до урочистої церемонії.
Можливо, це моя постійність, адже я граю вже років 10, і кожного тижня обов’язково купую білети «Лото-Забава», — просто відповів Анатолій.

— І в акціях також постійно берете участь?
Так, ніколи не пропускаю. Щоправда, ніколи не вигравав до останнього разу.

— І як воно було?
Ну, що Вам сказати… Якось несподівано, хоча завжди цього бажаєш та чекаєш. Дуже приємно, радісно. І незвично, тому що вперше в житті.

— Такі великі гроші, мабуть, також вперше в житті будете тримати в руках?
Так, я ж звичайна людина, працював останнім часом на автозаправці, нещодавно звільнився.

— Після виграшу?
Ні, — сміється Анатолій. — Але немов би знав!

— Є плани на виграні в «Лото-Забава» великі гроші?
Вдома на мене чекають дружина Марійка та донька Арінка, будемо думати разом, вирішувати. До речі, 23 грудня у доньки день народження — 12 років. Подарунків накупуємо!

Що ж, 12-річчя Арінки запам’ятається щасливому сімейству на все життя: в акціЇ, присвяченій Дню народження лотереї, голова сім’ї виграв мільйон. Сімейна гра «Лото-Забава» зробила заможною ще одну українську родину, і це чудово! Передавши вітання дружині Марійці та донечці, які вболівали за нього біля телевізору, а також усім друзям і родичам, які не вірили у його лотерейний успіх, Анатолій зазначив, що головний секрет перемоги – це віра у неї, адже не можливо виграти не сподіваючись на виграш. Новоспечений багатій вже має плани на те, як розпорядитися своїм призом. Зокрема він мріє придбати квартиру для своєї доньки.

читати всі історії
Хочу стати мільйонером!
Номер тиражу:
Кількість білетів:
Реєстрація для гри в студії
i
Де знайти комбінацію?
Дякуємо! Ваша комбінація успішно зареєстрована!
Ваш номер учасника -
Збережіть (сфотографуйте, запишіть або відправте СМС на свій номер телефону) цей номер!
Відправити СМС
Готово
МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!