З'єднання з Інтернетом було втрачено
Ваш білет був збережений в особистому кабінеті
В особистий кабінет Не зараз
На Вашому рахунку недостатньо коштів
Поповнити рахунок
Поповнити Не зараз
З Вашого рахунку буде знято грн.
Продовжити
Лічильник мільйонерів
  • 3
  • 0
  • 4

Всього

  • 2
  • 5

В цьому році

ДЖЕКПОТ
3 000 000

гривень

Українська фабрика мільйонерів!
Дивіться щонеділі о 9:00 на 1 + 1 або на нашому сайті

ІСТОРІЇ МІЛЬЙОНЕРІВ “ЛОТО-ЗАБАВА”: Микола Гліна

23-24 вересня 2017 року Микола Гліна з дружиною Тетяною приїхали до столиці з м.Луцьк на запрошення оператора державних лотерей «М.С.Л.» аби взяти участь у дводенній програмі «Два дні з життя мільйонера» від «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.». Коли організатори запитали в щасливчика, які пам’ятки він хотів би відвідати, Микола Олександрович зізнався, що мріє показати своїй другій половинці метрополітен, адже вона ще ніколи у житті його не бачила. Тож, окрім усіх інших приємних бонусів, родина нових вітчизняних багатіїв отримала в подарунок індивідуальну екскурсію найбільш відомими станціями підземки. В одному зі своїх інтерв’ю він трохи розповів про себе та плани на приз. Для мільйонера "Лото-Забава" та учасника клубу мільйонерів "М.С.Л." Миколи Гліни до слави та церемоній нагородження не звикати.

— Миколо Олександровичу, мабуть, Вас вперше в житті запросили на сцену для нагородження?
Та ні, зі мною таке вже бувало. Хоча й давненько, і не в телестудії "Лото-Забава".

— А де саме?
В юнацтві я серйозно займався боксом. Двічі, у 1989 та 1991 роках, перемагав на юнацьких чемпіонатах України. Тож, доводилося підніматися на п'єдестал і отримувати нагороди.

— У дорослий спорт не прорвалися?
Сам не пішов, якось не склалося.

— А як склалося?
Я своїм життям задоволений. Працюю будівельником. У мене чудова дружина, її звати Тетяною, вона приїхала зі мною до студії. Маємо трьох донечок, Настю, Наталку та Софійку, їм відповідно 13, 8 та 5 років.

— А Ви ще граєте в "Лото-Забава". Як давно?
Десь років п'ять. Не кожного тиражу, купую різну кількість білетів, але бажання виграти мільйон було завжди.

— І він до Вас прийшов. Розкажіть подробиці, будь ласка.
Якось у неділю гуляв із доньками в парку. Виявилося, що в мене скінчилися цигарки, пішли до магазину. А там поруч лотерейні білети продавали, чому ж не взяти, і я купив один білетик "Лото-Забава" на наступний тираж. Пройшов тиждень, відбувся розіграш, який я, на жаль, не бачив. Хотів перевірити білет в інтернеті, але тоді, як на біду, гуляв вірус Петя, і перевірити не вдалося. Наступного дня я пішов туди, де купував білет, це на вулиці Грушевського. Продавець перевірив мій білет, потім ще раз, і ще раз. А тоді він каже: "А Ви виграли мільйон, вітаю!". Я і вірив, і не вірив. Зателефонував дружині, вона також не повірила. Думаю, треба ще якось перевірити, щоб впевнитися. Пішов до іншого пункту продажу лотерей, у нас їх чимало, а там така ж історія. Продавець кілька разів перевірив мій білет на терміналі, каже: "А Ви знаєте, що виграли мільйон?!". Відповідаю: "Знаю, але ще не вірю". А він: "Можете не сумніватися, це правда!". Ось така дивовижна історія.

— Яку проблему сподіваєтеся вирішувати завдяки лотерейному виграшу?
Квартирну. Справа в тому, що зараз дві сім'ї, моя та мого брата, живуть разом. А хотілося б мати своє житло. Кілька місяців тому ми почали будувати для брата новий будинок, але так, потроху, бо грошей недостатньо. Тепер, сподіваюся, робота піде швидко. І буде всім нам щастя!

читати всі історії
Хочу стати мільйонером!
Номер тиражу:
Кількість білетів:
Реєстрація для гри в студії
i
Де знайти комбінацію?
Дякуємо! Ваша комбінація успішно зареєстрована!
Ваш номер учасника -
Збережіть (сфотографуйте, запишіть або відправте СМС на свій номер телефону) цей номер!
Відправити СМС
Готово
МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!