Дякуємо, Ваш квиток успішно зареєстрований!
З'єднання з Інтернетом було втрачено
Ваш білет був збережений в особистому кабінеті
В особистий кабінет Не зараз
На Вашому рахунку недостатньо коштів
Поповнити рахунок
Поповнити Не зараз
З Вашого рахунку буде знято грн.
Продовжити

Щонеділі о 9:00 на

ДЖЕК-ПОТ
3 000 000 грн

Тираж:

Кількість:

ПРАВИЛА ГРИ
У Вас є багато можливостей виграти:
 • 1. Ви можете виграти за трьома ігровими полями білета.
 • 2. Ви можете виграти в інтерактивному конкурсі під час телерозіграшу «Полювання за грошима».
 • 3. Ви можете стати гостем студії «Лото-Забава» та виграти в прямому ефірі.
 • «Велика гра»

  «Велика гра» - гра за білетом під час розіграшу тиражу:
  Ви можете придбати білет «Лото-Забава» на сайті чи на точці продажу лотерей. Білет коштує 10 грн.
  У кожному білеті «Лото-Забава» є три ігрові поля, кожне з яких може стати виграшним.
  Кожне ігрове поле білета складається з 25 клітинок, в яких розміщено 23 різних числа з числового ряду від 1 до 75 та два символи у вигляді підкови.
  Клітинки з підковами є пільговими – вони замінюють будь-які числа даного тиражу на виграшні.
  Номери тих кульок, що випадають з лототрону під час основного розіграшу – «Великої гри», утворюють ряд чисел, з яких складаються виграшні ігрові комбінації.
  Виграшними є комбінації чисел, які утворюють на одному ігровому полі хоча б одну горизонталь. Кожна горизонталь складається з 5 виграшних чисел даного тиражу.
 • «Полювання за грошима»

  «Полювання за грошима» - інтерактивний конкурс:
  • Придбайте білет «Лото-Забава» на сайті чи на точці продажу лотерей.
  • Телефонуйте на програму під час прямого ефіру одразу після того, як ведучі оголосять початок конкурсу «Полювання за грошима».
  • Телефонуйте зі звичайного домашнього телефону на номер 0-900-306-330**** або з мобільного - на короткий номер 330.**
  • Граючи в «Полюванні за грошима», Ви отримуєте шанс виграти новий автомобіль "JAC J2" вартістю 400 000 гривень.
 • Гра в студії

  • Придбайте білет «Лото-Забава». Дивіться розіграш, дізнайтесь про свої виграші. Білет обов’язково збережіть.
  • Зареєструйтеся для запрошення на гру у студії - телефонуйте в студію зі звичайного домашнього телефону на номер 0-900-306-330**** або з мобільного - на короткий номер 330**, починаючи з початку трансляції розіграшу, протягом всього наступного тижня до 20:00 суботи.
  • Дивіться трансляцію розіграшу, де наприкінці будуть оголошуватися номери телефонів учасників наступного розіграшу.
  • Чекайте на дзвінок співробітника лотереї «Лото-Забава», який запросить Вас на гру в студію.
 • Розіграш «Щасливий Номер»

  «Щасливий Номер» – гра за номером мобільного телефону:
  • Купуючи білет на сайті обирайте опцію "зі щасливим номером" або ж у розповсюджувача на точці продажу замовте разом з білетом «Лото-Забава» зазначення додаткової ігрової комбінації «Щасливий Номер». Комбінація складається з 8 цифр. Розіграш «Щасливий Номер» друкується на Вашому білеті під основними ігровими полями.
  • Зареєструйте білет за допомогою мобільного телефону, відправивши СМС-повідомлення з додатковою ігровою комбінацією «Щасливий Номер» з 8 цифр на номер 330* до 20:00 суботи напередодні розіграшу або скористуйтеся сервісом реєстрації "Щасливого номеру" на нашому сайті.
  • Під час розіграшу тиражу відбувається розіграш «Щасливого Номеру» на окремих 7 лототронах. Номери 7 кульок, які по черзі випадуть з кожного лототрону, утворять виграшну 7-значну ігрову комбінацію першого етапу розіграшу конкурсу «Щасливий Номер». Отримана виграшна ігрова комбінація і є номером мобільного телефону переможця розіграшу (без врахування коду GSM-оператора мобільного зв’язку).
  • На одному білеті можна замовити одну додаткову ігрову комбінацію «Щасливий Номер».
  • Вартість ігрової комбінації «Щасливий Номер» становить 5 гривень.
 • Що Ви можете виграти?

  «Велика гра»

  В «Лото-Забава» Ви можете виграти:“Джек-Пот” від 3 000 000 грн

  Якщо у Вас в білеті під час розіграшу закреслено три горизонталі без пільгових клітинок в одному ігровому полі, або п'ять чи більше горизонталей на всіх ігрових полях білета – Ви отримали право на «Джек-Пот» тиражу.
  Виграш 1-ї категорії Виграш 2-ї категорії Виграш 3-ї категорії Виграш 4-ї категорії Виграш 5-ї категорії
  Якщо у Вас в одному ігровому полі білета під час розіграшу закреслено три горизонталі з однією пільговою клітинкою - Ви отримаєте фіксований виграш 1 000 000 грн. Якщо в одному ігровому полі білета закреслено три горизонталі з двома пільговими клітинками - розмір виграшу визначається за результатами розіграшу тиражу. Якщо в одному або двох ігрових полях білета закреслено дві горизонталі, або дві горизонталі в одному полі і по одній горизонталі в будь-якому одному чи двох інших полях - розмір виграшу визначається за результатами розіграшу тиражу. Якщо в одному ігровому полі білета закреслена одна горизонталь – Ви отримаєте виграш, який визначається за результатами розіграшу тиражу, але не менш ніж 12,43 грн Якщо у Вас в білеті закреслено по одній горизонталі в двох або трьох полях - розмір виграшу визначається за результатами розіграшу тиражу, але не менш ніж 12,43 грн. Беручи участь у грі в студії або в інтерактивному конкурсі «Полювання за грошима» під час трансляції розіграшу тиражу, Ви можете виграти автомобіль , вартість якого становить 400 000 грн.

  «Щасливий номер»

  У розіграші «Щасливий Номер» Ви можете виграти:

  Головний виграш розіграшу надається за збіг усіх 7-и цифр у номері Вашого мобільного телефону з номерами 7-и кульок, що випали з 7-и лототронів у точному порядку їх випадіння. Розмір виграшу визначається за результатами розіграшу.

  Інші грошові призи – розмір яких визначається за результатами розіграшу:

  За збіг 1 останньої цифри в номері Вашого мобільного телефону з номером кульки, що випала з 7-го лототрону. За збіг 2-х останніх цифр у номері Вашого мобільного телефону з номерами 2-х кульок, що випали з 6-го та 7-го лототронів у точному порядку їх випадіння. За збіг 3-х останніх цифр у номері Вашого мобільного телефону з номерами 3-х кульок, що випали з 5-го по 7-й лототрон у точному порядку їх випадіння. За збіг 4-х останніх цифр у номері Вашого мобільного телефону з номерами 4-х кульок, що випали з 4-го по 7-й лототрон у точному порядку їх випадіння. За збіг 5-и останніх цифр у номері Вашого мобільного телефону з номерами 5-и кульок, що випали з 3-го по 7-й лототрон у точному порядку їх випадіння. За збіг 6-и останніх цифр у номері Вашого мобільного телефону з номерами 6-и кульок, що випали з 2-го по 7-й лототрон у точному порядку їх випадіння.

  Увага! У розіграші грає лише той номер мобільного телефону, з якого Ви реєстрували білет до участі у розіграші «Щасливий Номер»! При визначенні виграшної комбінації код GSM-оператора мобільного зв’язку в номері Вашого телефону не враховується! Виграш першого етапу розіграшу «Щасливий Номер» виплачується гравцям, визначеними переможцями цього етапу розігрування, на підставі Офіційної таблиці виграшів розіграшу тиражу державної грошової лотереї ”Лото-Забава” за умови пред’явлення ними білетів лотереї на відповідний тираж лотереї, в яких зазначена додаткова ігрова комбінація «Щасливий Номер», що була зареєстрована для участі в цьому розіграші.
  І це ще на все!!!
  Якщо жодна цифра номера Вашого мобільного телефону, з якого Ви реєстрували білет до участі у цьому розіграші, не співпала з виграшною ігровою комбінацією першого етапу розіграшу «Щасливий номер», Ви маєте шанс стати переможцем другого етапу розіграшу «Щасливий номер» та виграти величезні гроші!
  Для цього Вам потрібно:
  • Зателефонувати на номер 330* з того самого номеру мобільного телефону, з якого Ви реєстрували білет до участі в розіграші, з початку трансляції розіграшу протягом всього тижня до 20:00 наступної суботи.
  • Під час наступного розіграшу тиражу шляхом комп'ютерного відбору буде визначений номер мобільного телефону переможця другого етапу розіграшу «Щасливий Номер».
  • Переможцю одразу зателефонують та запропонують завітати на розіграш до студії для участі в третьому етапі розіграшу «Щасливий Номер».
  • Гравець, який приїде до студії, гарантовано виграє грошовий виграш, сума якого буде залежати тільки від самого гравця.
 • Як дізнатися про результати розіграшів?

  • У прямому ефірі, у неділю о 9:00 на каналі «1+1».
  • На гарячій лінії МСЛ за номером: 0 800 21 00 65*.
  • Зателефонувати з мобільного телефону на короткий номер 330**.
  • Надіславши SMS-повідомлення з номером тиражу «Лото-Забава», що Вас цікавить, на спеціальний номер 7202***.
  • На офіційному сайті МСЛ www.msl.ua
  • Скориставшись адресною розсилкою на Ваш персональний E-mail.
  • В газеті “Азарт від МСЛ”. Передплатний індекс газети 35225.
 • Де отримати виграш?

  • Якщо Ви придбали білет на сайті та Ваш виграш складає не більше 10 000 гривень, то цей виграш буде автоматично зараховано на Ваш виграшний баланс. Якщо Ваш виграш складає понад 10 000 гривень, то для оформлення його виплати Вам необхідно звернутися до регіонального представництва ТОВ «М.С.Л.». Адреси регіональних представництв за посиланням
  • Прийом виграшних білетів, які були придбані на точках продажу, до оплати починається наступного дня після трансляції розіграшу і триває протягом 180 днів.
  • Виграші до 3 000 грн. (включно) – в точці розповсюдження білетів лотереї (при наявності коштів) або з каси регіональних офісів ТОВ «М.С.Л.» та уповноважених компаній.
  • Виграші розміром від 3 000 грн. оформлюються в регіональних офісах ТОВ «М.С.Л.» та уповноважених компаній.
  • Точки розповсюдження, обладнані терміналами, виплачують виграші по білетах «Лото-Забава», придбаних в будь-якому місті України.
  • Виграші в державні лотереї оподатковуються згідно із законодавством України.
  Згідно із законодавством України гравцями у лотереї можуть бути тільки особи, що досягли 18 років.
* Оплата згідно з тарифікацією «Укртелеком» для міського та міжміського зв’язку.
** 330 (SMS+ IVR): Послуга дійсна для абонентів усіх національних GSM-операторів України та для усіх абонентів ТОВ «Інтертелеком». Вартість відправлення SMS-повідомлення на номер 330 становить 4 грн з ПДВ. Вартість дзвінка на номер 330 становить 4 грн за з’єднання. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Технічний провайдер абонентів GSM-операторів ТОВ «ДЖАМП ІНТЕРАКТИВ», тел.: (044) 044 537 55 03. Технічний провайдер абонентів ТОВ «Інтертелеком» - ТОВ "Мобайл Дівелопмент", тел. 044 227 03 07.
*** 7202 (SMS): Послуга дійсна для абонентів усіх національних GSM-операторів України та для усіх абонентів ТОВ «Інтертелеком». Вартість відправлення SMS-повідомлення на номер 7202 становить 3 грн. с ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Технічний провайдер абонентів GSM-операторів ТОВ «ДЖАМП ІНТЕРАКТИВ», тел.: (044) 044 537 55 03. Технічний провайдер абонентів ТОВ «Інтертелеком» - ТОВ "Мобайл Дівелопмент", тел. 044 227 03 07
**** Вартість дзвінка на номер 0-900-306-330 становить 2,00 грн. з ПДВ за 1 хвилину. Тільки для повнолітніх.
МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!