З'єднання з Інтернетом було втрачено.
Ваш білет був збережений в особистому кабінеті.
В особистий кабінет
На Вашому рахунку недостатньо коштів.
Поповнити рахунок?
Поповнити Не зараз
З Вашого рахунку буде знято грн.
Продовжити
  • 3 4 5
    3 3

ДОДАТКОВИЙ КОНКУРС

Учасником конкурсу може стати будь-який гравець, який за бажанням при купівлі білета «Лото-Забава» замовив додаткову ігрову комбінацію «Парочка», яка друкується на білеті.

Гравець сам обирає, чи приймати йому участь у конкурсі. Якщо гравець виявив бажання стати учасником додаткового розіграшу «Парочка», він замовляє білет з «Парочкою». Кожна «Парочка» – це одразу дві ігрові комбінації, а отже два шанси виграти 300 000 грн! Вартість однієї «Парочки» 5 грн.

Розіграш проводиться під час прямого ефіру програми «Лото-Забава». Розіграш конкурсу «Парочка» відбувається за допомогою окремого лототрону. З лототрону випадає 9 кульок з числами від 1 до 75. В залежності від співпадіння чисел у піраміді з випавшими номерами, ви отримуєте право на різні призи!Виграшні комбінації

ВЕРШИНА

Якщо у вашому білеті число на вершині додаткової ігрової комбінації «Парочка» збіглося з одним з чисел, що випали з лототрону, ви отримуєте 6,22 гривень.

ЛІНІЯ

Якщо числа у вашій піраміді збіглися з виграшними та утворили будь-яку лінію з трьох чисел, ваш виграш становить 100 гривень.

КУТ

Якщо числа в ігровій комбінації збіглися з виграшними та утворили будь-який кут у піраміді з 5 чисел, ви виграєте 7 500 гривень.

ПІРАМІДА

Якщо абсолютно всі числа в ігровій комбінації збіглися з усіма виграшними числами, що випали з лототрону, ви отримуєте головний приз конкурсу - солодкі 300 000 гривень!
Хочу стати мільйонером!
Номер тиражу:
Кількість білетів:
Реєстрація для гри в студії
i
Де знайти комбінацію?
Дякуємо! Ваша комбінація успішно зареєстрована!
Ваш номер учасника -
Збережіть (сфотографуйте, запишіть або відправте СМС на свій номер телефону) цей номер!
Відправити СМС
Готово
М.С.Л за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!