Соединение с Интернетом было потеряно.
Ваш билет был сохранён в личном кабинете.
В личный кабинет
На Вашем счёте недостаточно средств.
Пополнить счёт?
Пополнить Не сейчас
С Вашего счёта будет снято грн.
Продолжить
Счетчик миллионеров
  • 3
  • 0
  • 7

Всего

  • 2
  • 8

В этом году

ДЖЕКПОТ
3 000 000

гривень

Украинская фабрика миллионеров!
Смотрите по воскресеньям в 9:00 на 1+1 или на нашем сайте

ДОДАТКОВИЙ КОНКУРС

Учасником конкурсу може стати будь-який гравець, який за бажанням при купівлі білета «Лото-Забава» замовив додаткову ігрову комбінацію «Парочка», яка друкується на білеті.

Гравець сам обирає, чи приймати йому участь у конкурсі. Якщо гравець виявив бажання стати учасником додаткового розіграшу «Парочка», він замовляє білет з «Парочкою». Кожна «Парочка» – це одразу дві ігрові комбінації, а отже два шанси виграти 300 000 грн! Вартість однієї «Парочки» 5 грн.

Розіграш проводиться під час прямого ефіру програми «Лото-Забава». Розіграш конкурсу «Парочка» відбувається за допомогою окремого лототрону. З лототрону випадає 9 кульок з числами від 1 до 75. В залежності від співпадіння чисел у піраміді з випавшими номерами, ви отримуєте право на різні призи!Виграшні комбінації

ВЕРШИНА

Якщо у вашому білеті число на вершині додаткової ігрової комбінації «Парочка» збіглося з одним з чисел, що випали з лототрону, ви отримуєте 6,22 гривень.

ЛІНІЯ

Якщо числа у вашій піраміді збіглися з виграшними та утворили будь-яку лінію з трьох чисел, ваш виграш становить 100 гривень.

КУТ

Якщо числа в ігровій комбінації збіглися з виграшними та утворили будь-який кут у піраміді з 5 чисел, ви виграєте 7 500 гривень.

ПІРАМІДА

Якщо абсолютно всі числа в ігровій комбінації збіглися з усіма виграшними числами, що випали з лототрону, ви отримуєте головний приз конкурсу - солодкі 300 000 гривень!
Хочу стать миллионером!
Номер тиража:
Количество билетов:
Регистрация для игры в студии
i
Где найти комбинацию?
Спасибо! Ваша комбинация успешно зарегистрирована!
Ваш номер участника –
Сохраните( сфотографируйте, запишите или отправьте СМС на свой номер телефона) этот номер!
Отправить СМС
Готово
МСЛ за ответственную игру!
Игра начинается с 18-ти лет!
Ми у Viber!