Будівництво УНТЦ «Льодограй»

Детальніше

«Льодограй» є перспективним повністю публічним соціальним проектом компанії «М.С.Л.», найбільшого в Україні оператора державних лотерей.

Центр, у першу чергу, призначений для регулярних тренувань юних хокеїстів та фігуристів з навколишніх районів Київської та сусідніх областей та проведення на високому рівні спортивних змагань і зборів. Вихованням спортсменів займаються досвідчені тренери, зокрема, колишній гравець збірної України з хокею Олександр Матвійчук. Завдяки демократичній ціновій політиці Центр також став улюбленим місцем проведення активного відпочинку дорослих і малечі.

Загальна вартість будівництва склала близько 3 млн. доларів США. Оператор державних лотерей «М.С.Л.» узяв на себе зобов’язання протягом мінімум 10 років фінансово забезпечувати УНТЦ «Льодограй».

Підтримка ВБО «Даун синдром»

Детальніше

У 2017 році «М.С.Л.» долучився до підтримки та розвитку Всеукраїнської благодійної організації «Даун синдром», яка заснована в 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна та яка наразі є членом Європейської Асоціації Даун Синдром (European Down Syndrome Association).

Місія проекту - поліпшити якість життя та створити нове майбутнє для людей з синдромом Дауна в Україні. Єдиним джерелом фінансування організації є найрізноманітніші акції.

«М.С.Л.» вже встигла взяти участь у міжнародному флешмобі «Lots of socks» та стати технічним партнером «Кубку сердець-2017» - футбольного турніру, головною метою якого є збір коштів для забезпечення «сонячних» дітей можливістю займатися в Центрі раннього розвитку. Цей Центр єдиний в Україні та не фінансується ні державою, ні місцевими бюджетами. Тут малюки від 0 до 8 років можуть отримувати консультації педагогів, логопедів, дефектологів, психологів, відвідувати майстер-класи та групові заняття, а також готуватися до школи та саду.

«М.С.Л.» планує й надалі приймати активну участь у підтримці ВБО «Даун синдром».

Сприяння Збройним силам України

Детальніше

У грудні 2014 року лотерея «Мегалот» від «М.С.Л.» спільно із Всеукраїнською організацією сприяння Збройним силам України «Сагайдаки» започаткувала проект «Граєш в Мегалот - допомагаєш армії».

У рамках проекту половина прибутку, отримана від реалізації лотереї «Мегалот», спрямовувалася на підтримку обороноздатності української армії.

Фінансова підтримка
кінофестивалю
«Молодість»

Детальніше

З 1999 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» фінансово підтримує Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" (http://46.molodist.kiev.ua/), а також є офіційним партнером і спонсором гран-прі цього кінофестивалю.

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» — одна з найбільших спеціалізованих кіноподій України та Східної Європи за версією Міжнародної Асоціації Кінопродюсерів (FIAPF). Проводиться в останню декаду жовтня кожного року.

Головне завдання фестивалю – сприяння розвитку молодого професійного кіно. Конкурсна програма фестивалю щорічно представляє в Україні відібрані на десятках національних та міжнародних кінооглядів твори талановитої кіномолоді з усіх континентів.

На «Молодості» відбулися дебюти нині визнаних європейських постановників: Фреда Келемена, Тома Тиквера, Денні Бойла, Франсуа Озона, Андраша Монорі, Ілдіко Енеді, Гера Попелаарса, Жака Одіара, Сергія Маслобойщикова, Олексія Балабанова, Дениса Євстигнеєва, Стівена Долдрі та ін. Учасників «Молодості» пізніше відзначали «Золотою пальмовою гілкою» (Брюно Дюмон) та «Оскаром» (Ален Берлінер).

Відновлення легкоатлетичного
манежу в м.Луганськ

Детальніше

14 грудня 2011 року після реконструкції урочисто відкрито легкоатлетичний манеж «Динамо». Манеж, побудований в далекому 1967 році, за кілька років до моменту реконструкції був практично непридатним для занять легкоатлетів і проведення змагань. Реконструкція манежу почалася у вересні 2011 року, під час якої м'яка покрівля була замінена на металеву, поставлені енергозберігаючі склопакети, проведена повна заміна синтетичного покриття бігових доріжок та відремонтована система автономного теплопостачання. Реконструкція обійшлася приблизно в 4 млн. гривень. Одним із двох спонсорів даної реконструкції став оператор державних лотерей «М.С.Л.».

Фінансова підтримка
ФСТ «Динамо» понад 43 роки

Детальніше

Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України — всеукраїнська громадська організація фізкультурно-спортивної спрямованості, що об'єднує колективи фізичної культури і спорту, працівників і військовослужбовців Адміністрації Президента України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Міністерства з надзвичайних ситуацій України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, студентів та курсантів вищих навчальних закладів, та багатьох інших установ які готують фахівців для правоохоронних органів України, окремих громадян, а також членів їх сімей, що прагнуть займатися фізичною культурою, спортом, та сприяти їх розвитку в Україні.

Фінансова підтримка НОК України

Детальніше

З 2006 року «М.С.Л.» та Національний Олімпійський Комітет України розпочали плідну співпрацю із розвитку спортивної інфраструктури України, а також з підготовки українських спортсменів до виступів на всесвітніх Олімпійських іграх.

Основні завдання НОК України – забезпечення участі в Олімпійських іграх, розширення міжнародного співробітництва, популяризація масового спорту та здорового способу життя, фізичне й духовне збагачення людей.

З цією метою НОК України співпрацює з державними, громадськими та іншими організаціями. На засадах незалежності та доброї волі Національний олімпійський комітет України об'єднує 40 федерацій з олімпійських видів спорту.

НОК також має свої відділення в усіх областях України.

Фінансова підтримка проведення
змагань Федерації футболу м. Київ

Детальніше

Федерація займається укріпленням взаємовідносин та співробітництва громадян і організацій, зацікавлених у розвитку футболу в м. Києві та в Україні, у дусі миру, взаєморозуміння й чесної гри, без дискримінації за політичними мотивами, віросповіданням, расовою, національною приналежністю, мовною чи будь-якою іншою ознакою.

Федерація користується повноваженнями в частині розвитку футболу, делегованими Київською міською державною адміністрацією та правом представляти футбол м. Києва по узгодженню з Федерацією футболу України у всеукраїнських та міжнародних спортивних організаціях і змаганнях, а також - виключним правом на проведення місцевих змагань з футболу. Федерація працює у тісному співробітництві з Федерацією футболу України та Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

Фінансова підтримка Федерації
спортивного туризму України

Детальніше

Федерацію спортивного туризму України було створено у вересні 2000-го року, а вже у жовтні цього ж року їй було надано статус національної. Федерація є дійсним членом Міжнародного туристсько-спортивного союзу та Міжнародної федерації спортивного туризму. У федерації представлено майже усі, існуючі на сьогодні, види спортивного туризму. За останні 10 років федерацією було проведено майже 30 всеукраїнських змагань, з різних видів спортивного туризму, участь у яких узяли більше 3 тисяч спортсменів. За результатами виступів, 46-ти спортсменам було присвоєно звання «Майстер спорту України». Окрім спортивних туристичних походів, що відбуваються як в Україні, так і за кордоном, члени федерації постійно беруть участь у різноманітних спортивно – просвітницьких експедиціях.

Фінансова підтримка Товариства
ветеранів спорту

Детальніше

Асоціація створена з метою започаткування та становлення єдиної системи ветеранського спорту, його розвитку на всіх рівнях, соціального захисту ветеранів фізичної культури та спорту, покращення організації всеукраїнських спортивних змагань ветеранів та їх участі в міжнародних спортивних турнірах.

АВСУ об’єднує федерації, асоціації, спілки, об’єднання та клуби, які сприяють розвитку ветеранського руху і спорту. Членами Асоціації є міжнародні, всеукраїнські, регіональні та місцеві громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту.

Фінансова підтримка спортивних
організацій та шкіл

Детальніше

Фінансова підтримка таких спортивних організації та шкіл, як:
- Федерація гандболу України;
- ДЮСШ «Зміна»;
- ДЮСШ «Восход»;
- ДЮСШ з хокею на траві у Чернівецькій області.

Приєднання до «Центру
«Розвиток корпоративної
соціальної відповідальності»

Детальніше

У квітні 2016 року компанія «М.С.Л.» стала учасником «Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (Центр КСВ). Ця подія справжній прецедент: «М.С.Л.» - перший оператор державних лотерей в Україні, який долучився до співпраці з цією експертною організацією з впровадження соціальної відповідальності задля системних і якісних змін у нашій державі.

Фундація об’єднує понад 40 компаній України. Організація співпрацює на всій території України з більш ніж 100 компаніями, 200 університетами, 20 школами, 60 державними компаніями і 40 муніципалітетами.

Багата історія «М.С.Л.» з ініціювання, організації та фінансування соціальних й благочинних проектів дає змогу фахівцям компанії поділитися своїм унікальним досвідом з формування КСВ-напрямку лотерейними компаніями у світі та в Україні, а також адаптувати найбільш вдалі рішення учасників Центру в галузі корпоративної соціальної відповідальності під бізнес-процеси компанії.

МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!