Ведучі онлайн лотереї "Гарячі Гроші"

Анастасія Вік:
30 років
Про Анастасію:
Має освіту менеджера-економіста зі ступенем магістра. Творча кар'єра Анастасії почалася з роботи журналіста та ведучої програм на телебаченні в Луганську. Останні десять років живе в Києві. Займається організацією театральних вистав, художніх перформансів, музичних фестивалів, спортивних змагань, зйомками у рекламі та кіно у якості актриси, пише творчі статті про художників нашої країни.
Хобі:
Захоплюється стрільбою зі зброї, прекрасно розбирається в автомобілях, надихає людей і займається благодійністю, любить подорожувати.
Коротко про себе:

Впевнена та щаслива особистість
Як потрапили до ГГ та чому
Вам подобається тут працювати?

Завдяки акторському продакшну, де проходив кастинг, потрапила до програми «Гарячі Гроші» у якості ведучої. Подобається працювати в «Гарячі гроші» тому, що це мій улюблений вид діяльності – бути ведучої програми, також я маю гнучкий графік роботи, чудовий колектив, приємні умови праці та гарну заробітну плату.
Альона Вік:
26 років
Про Альону:
Народилась в Києві, з 16 років жила в Парижі, Мілані та Нью-Йорку. Закінчила: Музичний Інститут Глієра за спеціалізацією "Академічний спів"; а також університет ім. Т. Шевченка, філософський факультет. Актриса театру та кіно. Зіграла головну роль у першому успішному комерційному кіно українською мовою - "Тіні незабутих предків"; в короткометражках; в документальному фільмі про життя Орнелли Мутті; та в українських серіалах: "Черговий лікар", "Агенти Справедливості". Грає в театрі: "ІНШИЙ"(назва). Задіяна в фольклорно-містично-музичному спектаклі "Відьми". Крім того була телеведучою ранкової програми "Підйом" на Новому каналі та розважальної музичної програми "Співай якщо зможеш". Креативний Директор Центру Сучасного Мистецтва М17.
Хобі:
Захоплюється читанням книжок та новими мандрівками.
Коротко про себе:

Я переконаний оптиміст! Вірю, що кожний день треба жити як в останній. Люблю спілкуватись з людьми та люблю ЖИТТЯ!
Як потрапили до ГГ та чому
Вам подобається тут працювати?

До лотереї "Гарячі Гроші" у якості ведучої потрапила випадково, коли розсилала свою акторську анкету на різні кастинги та проби. Від тоді дуже рада працювати в такому хорошому колективі!
Ольга Вік:
30 років
Про Ольгу:
Народилася у місті Донецьк. Має освіту викладача української мови та літератури, яку здобула у Донецькому національному університеті за спеціальністю «Філологія». Займається акторською діяльністю.
Хобі:
Балет
Коротко про себе:

Там, де інші почивають на лаврах, я бачу тільки початок! Бездоганність у всьому - отака моя важка доля!:-)
Як потрапили до ГГ та чому
Вам подобається тут працювати?

До «Гарячих Грошей» потрапила майже випадково. Та й досі вважаю, що мені пощастило, оскільки я працюю у дружній чарівній команді, в сучасній компанії над яскравим та цікавим проектом!
Ольга Вік:
34 роки
Про Ольгу:
Актриса, модель, ведуча. Освіта вища. Родом із Вінницької обл.
Хобі:
Захоплюють подорожі.
Коротко про себе:

Кожен новий день для мене - це можливість змінити щось на краще та пізнати щось нове. Тому зустрічаю його з посмішкою.
Як потрапили до ГГ та чому
Вам подобається тут працювати?

Отримала місце ведучої лотереї "Гарячі гроші", пройшовши кастинг. Про що, звичайно, не жалкую. Тому що прямі ефіри, які приносять людям гроші, а значить і радість, дуже надихають. Приємно бути причасною до чийогось щастя.
Вигравай 202 500 грн кожні 10 хвилин

Зробити ставку


МСЛ за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!