Особистий кабінет

Термінал самообслуговування ПриватБанк

1. На терміналі самообслуговування ПриватБанку авторизуйтеся зручним для вас способом.

Авторизуватися на терміналі можливо:
1.1. За допомогою карти. Вставте банківську платіжну картку до терміналу та введіть пін-код.
1.2. За номером телефону. Натисніть на кнопку "У мене немає картки" та вкажіть ваш номер телефону. На вказаний номер для авторизації буде здійснено дзвінок або прийде смс-повідомлення від системи ПриватБанку. Виконайте дії вказані на терміналі.

2. Оберіть пункт "Пошук" у верхній частині меню та введіть до пошукового рядку назву оператора "МСЛ", натисніть "Знайти". Оберіть з представленого списку пункт “Державні лотереї ТОВ М.С.Л.”

ВАЖЛИВО: У пошуковому вікні можна вводити назву, як маленькими літерами, так і великими.

3. На сторінці поповнення "Державні лотереї ТОВ М.С.Л." оберіть зручний для вас спосіб пошуку інформації за вашим аккаунтом на сайті igra.msl.ua - "Пошук по логіну" чи "Пошук по e-mail". Вкажіть свой логін чи e-mail відповідно, за якими ви зареєстровані на порталі igra.msl.ua.

Важливо: Портал igra.msl.ua не несе відповідальності, якщо гравець помилково вказав невірні дані (логін, ел. пошту і т.д.) при поповненні. У такому випадку гроші не повертаються!

4. Вкажіть суму, на котру бажаєте поповнити свій ігровий баланс та натисніть "Далі".


5. Перевірте вказану на терміналі інформацію та суму поповнення. При потребі, натисніть "Редагувати." Якщо все вірно, натисніть "Далі".


6. Внесіть вказану суму коштів готівкою або сплатіть карткою.


Кошти будуть зараховані на ваш ігровий баланс протягом доби. При потребі роздрукуйте на терміналі квитанцію про сплату рахунку. Для цього натисніть на кнопку "Роздрукувати квитанцію".


Радимо роздрукувати квитанцію про оплату і зберігати її до моменту, поки кошти не будуть зараховані на ваш баланс. Список терміналів самообслуговування ПриватБанку на яких можна поповнити свій баланс за посиланням.

до змісту
М.С.Л за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!