0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00

Особистий кабінет

Як зробити ставку у «Вдала Втеча»

Гра "Вдала втеча" - це хвилюючий хорор у світі онлайн лотерей.

Перед початком гри Вам необхідно обрати суму ставки у відповідному полі та натиснути на кнопку "грати". Чим більша сума ставки - тим більший виграш. Головним завданням у даній лотереї є знаходження пари до відкритого вами елементу.

Як зробити ставку в лотерею «Вдала Втеча»?

Зробити ставку в лотерею «Вдала Втеча» може будь-яка особа, яка досягла 18 років.

Для того, щоб зробити ставку, гравцю необхідно бути зареєстрованим та авторизованим на сайті, а також мати позитивний ігровий баланс свого рахунку.

1. Оберіть суму ставки та натисніть "Грати":


2. На ігровому полі розташовані 24 ячейки для гри у вигляді "надгробків". При натисканні на будь-яку ячейку - вона відкривається та з'являється схований за нею елемент.


3. Ячейки необхідно відкривати парами: 1 спроба = відкриття двох ячейок.


4. Якщо символи у двох відкритих поспіль "надгробках" ідентичні - це означає, що Ви зібрали "одну пару". Якщо ж зображення різні - то надгробки повертаються в попереднє положення та закривають елемент.


5. Всього за одну гру у Вас буде 5 спроб, тобто можливість відкрити 10 "надгробків". Кількість зібраних Вами пар та Ваш можливий виграш за кожну з них вказуються у лівій частині сторінки на великій дерев'яній дощечці по мірі відкриття ячейок.


Чим більше пар буде зібрано - тим вищий шанс на виграш.

Окрім того, в лотереї передбачена СУПЕРГРА. "Супергра" представляє собою додаткове ігрове поле, яке може з'являтися після відкриття 10 ячейок, передбачених основною грою. Ігрове поле супергри - дерев'яна дощечка, на якій розміщено десять "гарбузів". Так само, як і з надгробками, під гарбузами розміщені певні символи. Відкривайте по черзі гарбузи і знаходьте під ними "золоті підкови". Чим більша кількість "золотих підков" Ви знайдете, тим більшим буде Ваш виграш.


Максимальний виграш в лотерею «Вдала Втеча» становить 200 000 грн (без урахування податків та зборів).


до змісту
М.С.Л за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!