0 (800) 21 00 65 help@msl.ua
00:00
МСЛ
00:00

Особистий кабінет

Як зробити ставку у «Мегалот»

1. Для формування однієї ігрової комбінації Вам потрібно обрати 6 чисел із 42 у основному ігровому полі електронної картки та число (-а) мегакульки від 0 до 10. Мінімальна вартість однієї ставки (6 чисел +1 число Мегакульки) складає 5,00 грн.


2. У той час, як Ви відмічаєте обрані числа, вони потрапляють до Вашого Купона гравця.


3. У купоні гравця Ви маєте можливість бачити інформацію про залишок коштів на Вашому рахунку, обрані ігрові варіанти, загальну суму обраних Вами ігрових варіантів, також маєте можливість корегувати та відміняти їх.

4. Якщо Ви бажаєте обрати додатковий ігровий варіант, просто натисніть на «Наступна ставка», і у Вашому купоні гравця з`явиться поле для нового ігрового варіанту.5. Якщо Ви впевнені у Ваших числах і бажаєте їх зареєструвати, натисніть у нижній частині купона гравця «Оплатити». 


6. Підвтердіть зняття з балансу суми ставки, натиснувши на кнопку "так". Після цього з Вашого рахунку буде знята сума, що дорівнює сумарній вартості Ваших ставок у купоні гравця на момент оплати.


7. У подальшому знайти свої зареєстровані ігрові варіанти Ви зможете на сторінці «Ставки» Вашого кабінету.


8. Також відразу після здійснення Вами оплати Ваших ігрових варіантів на Ваш e-mail надійде лист із деталізацією ставки (білета).до змісту
М.С.Л за відповідальну гру!
Гра починається з 18-ти років!
Ми у Viber!